Ukrainian Cultural Center of New England

"МАВКА. ЛІСОВА ПІСНЯ" в Бостоні

When

Sunday, June 4th, 2023    
6:00 pm

Where

West Newton Cinema
1296 Washington St., West Newton, MA, 02465

Event Type

Шановні українці, україночки та діточки,
Запрошуємо вас на довгоочікувану подію в Бостоні – показ україномовного мультфільму Мавка!
Показ фільму відбудеться українською мовою без англійських субтитрів.
Цей фільм створений за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та образів народної міфології.
Фільм описує стосунки духів лісу та людей. Головна героїня з числа лісових жителів — це добра і наївна Мавка, що пробуджується навесні, аби розбудити решту духів. Музикант Лукаш, щоб врятувати свого хворого дядька Лева, вирушає до таємничого та забороненого лісу, щоб знайти дерево життя за пропозицією жорстокої Килини. Насправді ж Килина хоче скористатися живильною силою дерева для отримання вічної молодості. Мавка захоплюється музичним талантом Лукаша і між ними виникають почуття.
У мультфільмі немає деяких персонажів оригінального твору Лесі Українки, як-от матері Лукаша, Перелесника та Потерчат. Натомість у ньому є такі нові персонажі, як жабокиць Квусь, лісовик Гук, песик Лукаша Шусть, рисеня та безліч інших лісових істот.
Не пропустіть цю унікальну можливість насолодитися українською анімацією та сюжетом, який відтворює красу і магію української міфології.
Також, ми раді повідомити, що виручені з показу фільму кошти підуть на допомогу українським дітям, Center Makor Help Ukraine та Ukrainian Cultural Center of New England. Ваша присутність та підтримка допоможуть нам надати необхідну допомогу тим, хто її найбільше потребує.
З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!