Ukrainian Cultural Center of New England

SKAI/CКАЙ | Boston | Напролом Тур

When

Wednesday, July 12th, 2023    
8:00 pm - 10:00 pm

Where

Regent Theatre Arlington
7 Medford St, Arlington, Massachusetts, 02474

Event Type

Легендарний гурт СКАЙ вирушає у новий тур “Напролом”, щоб бути разом з вами і в радості, і в горі, щоб дарувати світло і силу в нелегкі часи, радість і любов, впевненість і натхнення. І, звісно ж, донатити на ЗСУ. Лише так ми зможемо перемогти! У нас єдиний шлях – НАПРОЛОМ! І ми пройдемо його разом до нашої повної перемоги».
В рамках туру будуть презентовані нові пісні з альбому, це будуть особисті та дуже душевні прем’єри. Звісно, прозвучать і найулюбленіші хіти. Ті, під які синхронно співає весь зал; ті які так нас об’єднують та зігрівають в складні часи – «Тебе це може вбити», «Струна», «Подаруй світло», «Best друг» та багато інших. До речі, на глядачів чекає великий сюрприз – з’ясувалося, що у пісень також буває продовження! СКАЙ вже підготував продовження до хіта «Легковажна». Оцінити наступний романтичний трек можна буде під час концерту у вашому місті.
В рамках туру ми співпрацюватимемо з Американським благодійним фондром “HELP HEROES OF UKRANE”. Зібрані під час концертів пожертви та кошти виручені з аукціонів будуть повністтю спрямовані на потреби ЗСУ.
ALL AGES SHOW
Door opens at 7PM
Show starts at 8PM
До зустрічі на концертах!
Квитки:
Інформація про концерт: